#babyshelfie

Macie swoje ulubione kąty, miejsca w mieszkaniu? Ja uwielbiam oczywiście moją sypialnię, bo jest to jedyne miejsce, gdzie mogę odpocząć i się wyciszyć. Przepraszam! Muszę się poprawić. To było jedyne miejsce odpoczynku do sierpnia zeszłego roku, gdyż od tego czasu rządzi tam Kubuś i jego maskotki, kosmetyki, pampersy, kocyki. Jednak jest jedna rzecz, jeden przedmiot, na który lubię spoglądać każdego ranka. To jego kącik i półeczka. Mimo iż co chwilę coś na niej zmieniam, ponieważ bardzo szybko zmieniają się upodobania i potrzeby Kubusia, to chcę wam pokazać, jak wygląda ona w tym momencie i co w tej chwili jest nam niezbędne.

Jak już wiecie, lubię minimalizm kolorystyczny więc szalonych barw tu nie znajdziecie, chociaż coraz częściej skłaniam się ku temu by trochę koloru tutaj, jak i w pokoju Szymka jednak dodać. Plany i jakiś tam projekt już mam więc może niedługo będę mogła pochwalić się wprowadzonymi zmianami i kolorami. Na ten moment jednak chcę przedstawić Wam nasze top w pielęgnacji roczniaka, jego ulubione przytulanki i zabawki oraz uwaga! Pierwszą perfumę a dokładnie wodę perfumowaną, którą można stosować na ciało, włosy czy ubranko dziecka. Do jej kupna skłonił mnie przede wszystkim przyjemny, cytrusowy zapach, jak i to, że nie zawiera alkoholu. Z naszych nowości kosmetycznych mogę polecić również krem nawilżający do twarzy, który szybko się wchłania i koi lekko opaloną skórę Kuby. Sama go czasami używam, bo jest lekki i bezzapachowy.

Jeśli chodzi o ulubione przytulanki, to nie rozstajemy się ostatnio z wielorybem, który jest naszym towarzyszem zabaw oraz z misiem, który pomaga nam w nauce samodzielnego zasypiania. Top zabawki Kubusia już znacie z tego postu http://lilluck.pl/2018/07/18/drewniane-cuda/. Niezmiennie nadal one rządzą i zobaczcie, jak fajnie prezentują się na półeczce. 🙂 Album na zdjęcia BABY pokażę w osobnym wpisie. Akurat kończymy roczek, więc pasowałoby go w końcu uzupełnić. Będzie to idealna okazja do zrobienia zdjęć jego wnętrza.

Jak podoba się Wam #babyshelfie w moim wykonaniu?  😉

 

Perfuma, krem – MUSTELA 

Miś/kocyk – HVID

Wieloryb – BIG STUFFED

Drewniane zabawki – WOODEN STORY

Spodenki – PIUPIUCHIC MAKOOWKA.PL

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *