Drewniane cuda.

Zabawki. Zazwyczaj dla naszych pociech wybieramy je my-rodzice, czasami dziadkowie, wujkowie i inne ciotki klotki. Czym kierujemy się przy ich wyborze? Zazwyczaj tym, co lubi nasze dziecko. Dla pięciolatka zapewne najlepszym prezentem będzie spider man, remiza strażacka strażaka Sama czy nowy zestaw klocków lego. Dla dziewczynki Rainbow Dash, nowa lalka Barbie czy zestaw do robienia biżuterii. Czasami się skusimy i kupimy jakiś chiński badziew z wystawy kiosku. No ale przecież większość zabawek jest przecież z Chin więc co to za różnica, ile za niego zapłacimy? 😀 Jednak są takie zabawki, za które warto zapłacić troszkę więcej. Te wykonane z naturalnych materiałów, które zachwycają każdym detalem i do tego pięknie wyglądają, przy okazji ozdabiając pokój naszego dziecka. Dobrze, że mamy wpływ na to, czym bawią się te nasze młodsze pociechy i od pierwszych miesięcy życia możemy uczyć ich zamiłowania do pięknych przedmiotów (wiem, że i tak przyjdzie okres na zabawki z kreskówek).

Widzicie układankę powyżej? Widzicie ten kolor drzewa? Czujecie ten zapach drewna? Zachwycacie się jej wyglądem? Bo ja tak! Codziennie jak na nią spoglądam i jak obserwuję moje dziecko, które się nią bawi to wiem, że był to dobry zakup. Nie tylko jest piękna, ale również wpływa na rozwój meteoryczny Kubusia. Rozwija jego umiejętności ruchowe.

Wooden Story to zabawki wykonywane z naturalnego drewna, wykończone woskiem pszczelim i olejami roślinnymi, wolne od wszelkich szkodliwych substancji i co najważniejsze made in Poland a dokładnie made in the Beskidy Mountains. Znajdziecie u nich układanki, klocki, gryzaki, skrzynki na zabawki, a nawet meble! Jednak ostrzegam. Jak zerkniecie do nich na stronę, zapragniecie mieć wszystko. 😀 Dobrze, że urodziny Kuby już za miesiąc to nie będę musiała dłużej czekać z zakupem nowych klocków czy skrzynki na zabawki. 🙂 To są właśnie te „piękne przedmioty” za które warto dać każdą złotówkę. Nie myślcie, że to post sponsorowany, że tak ich zachwalam! Nie, nie! Po prostu chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat tych zabawek, bo często dostaję od Was zapytania co kupić na baby shower, na roczek czy dwa latka? Macie więc moją odpowiedź. Taka układanka czy samochodzik będzie idealnym prezentem dla chłopca, czy dziewczynki.

Ja się zachwycam, Kubuś uwielbia, Szymek podkrada bratu i niemężowi też się podoba (a jemu ciężko dogodzić), więc nawet nie zastanawiajcie się dłużej.

Ps.Dziadki też zachwycone. 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *