Inspiracje prezentowe: Zabawa w gotowanie.

 

Kolejna odsłona naszych inspiracji prezentowych. Tym razem chcę wam pokazać zabawkę, którą wybrałam bardziej z myślą o Kubie niż o Szymonie. Jak na razie testuje ją Szymek, ale w niedalekiej przyszłości będzie się nią bawił junior.

Food Truck od Chicco jest zabawką dwujęzyczną. Możemy wybrać język polski, jak i angielski. W foodtruckowej kuchni można przygotować posiłki dla całej rodziny, a przy okazji poćwiczyć umiejętność liczenia, nazw produktów spożywczych i przepisów. Jest on wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. Posiada płytę grzewczą, zlew i piekarnik. Gdy dziecko chce zabrać swojego food trucka w inne miejsce to wystarczy, że opuści boczne okno, zamknie tylnie drzwi i może ruszać w poszukiwaniu nowych przygód kulinarnych. Podczas ruszania samochód naśladuje dźwięki prawdziwego auta! Zabawka jest dedykowana dzieciom w wieku 1-4 mimo to mojemu 4,5-letniemu Szymkowi podobała się bardzo. Przygotowywał on w food trucku hamburgery, zmywał naczynia i wystawiał rachunki.  Po przetestowaniu stwierdził, że jak tylko dzidziuś podrośnie, to będą razem gotować dla mamy i taty. Zabawka na pewno rozwija pasję kulinarną dziecka oraz wpływa na wyobraźnię i kreatywność. Fajne jest to, że można ją sprezentować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

Jeśli miałabym wam polecić zabawkę dla roczniaka, dwulatka czy trzylatka to na pewno food truck będzie dobrym wyborem, gdyż nie tylko jest świetną zabawką, ale również uczy oraz rozwija i to w dwóch językach.

 

T-shirt -BOBO CHOSES www.alexandalexa.com

Spodnie | Pants – Mingo www.forever-young-shop.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *