Dzień Dziecka z Janod.

Wielkimi krokami zbliża się ten dzień, w którym każdy z nas znów może poczuć się jak dziecko. W ten jedyny dzień w roku możemy zapomnieć o wieku i razem z naszymi pociechami skakać po łóżkach, objadać się watą cukrową, puszczać bańki mydlane i szaleć na wesołym miasteczku. Tutaj wiek nie ma znaczenia. Najważniejsze, by spędzić go razem i sprawić by był niezapomniany przez następny rok.

Oczywiście prócz wspólnego spędzania czasu możemy obdarować nasze brzdące drobnymi upominkami. Jeśli nie wiecie jeszcze co kupić w prezencie na Dzień Dziecka, poniżej znajdziecie moje wybory, które sprawiły Szymkowi wiele radości. W ramach akcji Ładnebebe i Janod pod hasłem #janodnadzieńdziecka wybrałam 3 zabawki, które chciałabym wam pokazać i polecić.

Sowa mądra głowa. 😉

Ostatnio jesteśmy na etapie uczenia się cyferek. Liczenie do 20 mamy opanowane już dawno jednakże z rozpoznawaniem liczb nie jest już tak łatwo. Zegar Sowa od Janod jest idealną zabawką, która pomaga nam wprowadzić dziecko w magiczny świat cyferek i czasu. Ucząc się godzin łatwiej zapamiętać nam, jak wygląda dana liczba i gdzie możemy znaleźć ją na zegarze. Po kilku dniach Szymon ma już opanowane podstawowe godziny. Jest to świetne połączenie nauki i zabawy.

Więcej znajdziecie na Ładnebebe.pl

Gra CYRKOWY WYŚCIG to świetna zabawa dla dzieci, jak i rodziców. W zestawie znajdziemy 4 plansze z niepełnymi obrazkami i 9 kart z plexi, które należy jak najszybciej dopasować do tych na planszach, tak aby utworzyły one kompletne rysunki. Gra uczy strategicznego myślenia oraz pobudza wyobraźnię. W naszym przypadku uczy również SZymka przegrywania i pokazywania, że nie zawsze można być na pierwszym miejscu a drugie czy trzecie miejsce wcale nie jest takie złe.

Cymbałki już od dawna były na mojej liście, ale zawsze przy wyborze prezentu odchodziły na dalszy plan. Tym razem jednak postanowiłam z nich nie rezygnować i był to strzał w dziesiątkę. Szymon od bobasa pokazywał zamiłowanie do muzyki oraz poznawania nowych dźwięków więc taki prezent był wyborem doskonałym. Gra rozbudza wyobraźnię i kreatywność, poprawia pamięć oraz uczy cierpliwości i wytrwałości. Dla nas prezent idealny. 😉

 

Pościel – MUMLA tu

Koc – MALLINO tu

Dywan – OYOY tu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *