Niebieski sweterek.

  Zamek w Krasiczynie to nie wątpliwie jedno z miejsc na mapie Polski południo-wschodniej, które trzeba odwiedzić. Dziś pokazuję wam tylko część parku zamkowego oraz samego zamku, który jest idealnym przykładem budowli renesansowo-manierystycznej. Mamy to szczęście, że akurat mieszkamy niedaleko i możemy tu wpaść w niedzielny poranek by podziwiać piękno przyrody oraz architektury. Dziś zwiedzaliśmy go w biegu gdyż nie mieliśmy za dużo czasu, ale obiecuję powrócić tu jeszcze tego lata i dokładnie opisać wam to piękne miejsce z dużą foto-relacją.
Na ten krótki wyjazd wybrałam dla Szymka sweterek od Mi Pequeno Lucas o błękitnym odcieniu. Jest to hiszpańska marka, która łączy w sobie funkcjonalność, tradycję i aktualne trendy. Odnajdziecie w niej wiele wpływów z Francji, szczególnie w doborze materiałów czy kolorystyce. Ubranie w większości szyte są z bawełny organicznej czy lnu naturalnego. 
Do „niebieskiego sweterka” dobrałam brązowe szorty oraz zwykły biały t-shirt od znanej każdemu sieciówki. Całości dopełniły dodatki jak mokasyny i kapelusz w naturalnych odcieniach.

Spodenki | Shorts / T-shirt – H&M
Buty | Shoes – ZARA
Kardigan – MI PEQUENO LUCAS dostępny u makoowka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *