Street Style.

#styl #moda #blogmodowy – tak często hasztaguję zdjęcia mojego syna na instagramie. Nie ukrywam, że lubię go fajnie ubierać, ale służy to przede wszystkim podkreślaniu osobowości i stylu mojego chłopca. Nie przebieram go, nie ubieram w rzeczy, których on sam nie chce założyć bądź źle się w nich czuje. Uczę go stylu, zabawy modą oraz wyrażania siebie. Najważniejsze by on sam czuł się swobodnie i naturalnie.
 Szukając odpowiednich ubrań patrzę się przede wszystkim na jakość i wygodę. Lubię eksperymentować, łączyć różne style. Bardzo często szukam cenowych okazji bo nie oszukujmy się, niektóre ceny są jak z kosmosu. Wiadomo.. za jakość trzeba płacić, jednak warto czasami poczekać i kupić tą samą rzecz do 50 % taniej na wyprzedaży bądź na akcji rabatowej danego sklepu.
 Na blogu chcę wam pokazać modę chłopięcą (street style) w przystępnej cenie. Jest dużo blogów modowych, typowych fashion blog jednakże prezentowane tam ubrania są często nieosiągalne.
Dużo stron poświęconych jest również dziewczynkom gdzie spotkamy sukienki, falbanki, róże i tiulowe pompony ale dla chłopców niestety nic tam nie znajdziemy. 
 Mam nadzieję, że będziecie do nas zaglądać często by czerpać inspiracje czy po prostu nas podglądnąć.
Spodnie | Jeans – ZARA tu
Buty | Shoes – CONVERSE
Bluza | Hoodie – POPUPSHOP tu
Okulary | Sunglasses  – H&M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *