IDEALNY PREZENT.

 Coraz bliżej święta. Czy wy też to czujecie? Mimo, że na dworze +15 to reklamy w telewizji oraz czekoladowe mikołaje w supermarketach już przypominają nam o zbliżających się świętach. W związku z tym , że święta i przede wszystkim 6 grudnia coraz bliżej postanowiłam zrobić dla was mały przegląd prezentów dla 2-3 latka.
Są to rzeczy, które mi najbardziej przypadły do gustu. Nie przepadam za zabawkami plastikowymi i takich tutaj będzie najmniej. Za to najwięcej będzie chyba tych zabawek z drewna, które moim zdaniem są najlepsze i najbardziej wytrzymałe. 😉 Mam nadzieję, że i wy znajdziecie tutaj coś dla swoich pociech.

 Na początek drewniane garaże.

1. Garaż – parking PLAN TOYS. Zabawki tej firmy wykonane są z drewna kauczukowego, malowane tylko i wyłącznie farbami wodorozpuszczalnymi i nietokstyczymi. Zabawka polecana dla dzieci od 3 lat.
www.pikinini.pl cena 225 zł.
2. Garaż piętrowy firmy WOODY. Firma Woody istnieje od 1999 r., a za cel stawia sobie wytwarzanie
drewnianych produktów, rozwijających u dzieci umiejętność logicznego
myślenia, kreatywność i motorykę. Produkty powstają po konsultacji ze
szkolnymi pedagogami i lekarzami oraz studentami uczelni plastycznych.
Wszystkie zabawki posiadają najwyższe międzynarodowe certyfikaty
gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania. Odpowiednia dla dzieci od 3 lat.
www.toys-zabawki.pl cena 243 zł.

Rowerki biegowe, hulajnogi i jeździki:

1. Skuter biegowy PRINCE LIONHEART. Rama wykonana z drewna, antypoślizgowe rączki, regulacja wysokości siedziska oraz pompowane koła. Idealny do nauki utrzymywania równowagi. Przeznaczony dla dzieci od 2-5 lat.
www.sophieandlulu.pl cena 299 zł.
2. Drewniany rowerek polskiej produkcji 2w1. Lekkie piankowe koła, regulowana wysokość siedziska, antypoślizgowe rączki i przede wszystkim możliwość zmiany rowerka z 3-kołowego na 2-kołowy. Przeznaczony dla dzieci od 1,5 roku.
Znaleziony na allegro. Cena naprawdę niska 169 zł.

3. A dla dzieciaczków, którym chodzenie jeszcze zbytnio nie wychodzi polecam skuter na biegunach firmy JIP. Dla dzieci od roczku.
Cena około 250 zł.

4. Jeździk plasma car led firmy SWING CAR. Jeździk plasma jest zasilany wyłącznie siłą mięśni rąk. Porusza się poprzez ruch kierownicą w prawo i w lewo. W kauczukowych kołach znajdują się kolorowe diody led, które zaczynają świecić podczas jazdy. Polecany dla dzieci od 1,5 roku.
www.ambilion.pl cena 165 zł.
5. Hulajnoga MINI MICRO to jeździk i hulajnoga w jednym. Dzięki siedzisku może służyć dzieciom już od 1 roku życia. Gdy dziecko jest starsze wystarczy wymienić drążek i hulajnoga służy nam dalej. Posiada ona 3 koła dzięki czemu łatwiej jest utrzymać równowagę. Ta hulajnoga posłuży nam na lata więc jest warta swojej ceny.
www.aktywnysmyk.pl cena 389 zł.
Zabawki muzyczne:
 1. Cymbałki firmy SKIP HOP. Kolorowe cymbałki w kształcie krokodyla idealne do rozpoczęcia muzycznej przygody dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Nie dość, żę można na nich grać to również można je ciągnąć za przymocowany do nich sznurek.
www.mamissima.pl cena 129 zł.
2. Pianino firmy LEGLER wykonane z drewna. Dla dzieci powyżej 3 lat.
www.male-marzenia.pl cena 279 zł.
Mały majsterowicz:
1. Melissa&Doug. Wielki warsztat z narzędziami wykonany z drewna kauczukowego. Zawiera 60 elementów i książkę projektową dla starszych dzieci. Polecany dla dzieci powyżej 3 roku życia.
www.wonder-toy.com cena 299 zł.
2. Skrzynia z narzędziami z drewna kauczukowego firmy WONDER WORLD. Dla dzieci od 3 roku życia/
www.ecocroco.pl cena 85 zł.
Pozostałe:
 1. Kuchenka marki Brio. Drewniana zabawka pozwala rozwijać wyobraźnie dziecka za pomocą cech prawdziwej kuchenki: otwieranych drzwiczek piekarnika, wskaźnika funkcji pieczenia oraz czterech dużych pokręteł. Zapewne większość z was myśli ,że nie jest to idealna zabawka dla chłopca. Ale ja tak nie uważam. Trzeba łamać stereotypy. 😉 Dla dzieci powyżej 1,5 roku.
www.scankids.pl cena 208 zł.
2. Drewniane magiczne puzzle 3D marki OOPS rozwijają percepcję i kordynację ruchową. Klocki zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. Dla dzieci powyżej roku.
www.mamissima.pl cena 89 zł.
3. MACHI TINY TOWN – zarządzaj własnym miastem. Zestaw składa się z dwóch tablic, 15 drewnianych elementów i kredy którą można dorysować ulice,parki oraz ludzi.
www.pannaklara.pl cena 149 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *